“Her Şey Seninle Başlar” sloganıyla çıktığımız bu yolda ulusal anlamda ilki düzenlenecek olan konferansımıza hepiniz hoşgeldiniz!

Biz,gittikçe küreselleşen dünyada geleceği oluşturacak olan gençlerin çözüm odaklı,özgüvenli,açık görüşlü,yenilikçi,bilgili ve bilinçli olmaları gerektiğinin farkındayız.

Yaptığımız bu konferansla Türkiye’de bu tarz etkinliklere örnek olup bunları destekleyip yaygınlaştırarak hedef kitlemiz olan gençliği geleceğe hazırlamak istiyoruz. Dünef’20’yi oluşturan eğlenceli,dinamik organizasyon kadromuz,tecrübeli komite başkanlarımız, başarılı basın ekibimizle sizleri bir araya getirecek olmaktan mutluluk duyuyoruz.

Dünef ile size katmak istediğimiz pek çok şey vardır.Bunların en önemli ikisi,lise ve üniversite düzeylerinde,Türkiye’nin her yerinden gelecek olan pek çok öğrencinin birlikte sohbet edip kaynaşabileceği,oryantasyon oyunları oynayabilecekleri ve birlikte çalışabilecekleri sosyal bir ortam oluşturmak ve ülkemizdeki sorunlardan sizi haberdar ederek bu konulara çözüm odaklı yaklaşımlarınızla takım ruhuyla çalışarak birlikte en iyisini yapacağınızı biliyoruz.En iyilerin buluştuğu Dünya Koleji Eğitim Forumu’nda sizleri de görmekten büyük bir mutluluk ve onur duyarız.Hayatınızda geçireceğiniz en eğlenceli ve en verimli üç günü sizlere sunmak için sabırsızlıkla bekliyoruz.

Nizamettin Bozkurt

Konferans Başkanı​